Switch to English.

אפליקציות Hybrid

מרבית האפליקציות הסלולאריות כיום מתחלקות לשניים : אפליקציות HTML המבוססות בעיקר על תקן HTML 5 ולעומתן אפליקציות Native הנכתבות ישירות בשפת התכנות הרלוונטית למערכת ההפעלה (לדוגמה, Java  או C).

לכאורה אפליקציות Native תמיד יהיו טובות יותר וינצלו עד תום את כל היכולות השונות של המכשיר, במיוחד בכל הקשור לגרפיקה ופיתוח משחקים דרך תקנים כמו OpenGL. החיסרון שלהן הוא בכך שזמן הפיתוח ארוך יותר ונדרשת הכרה מעמיקה יותר עם עולם התכנות, במיוחד למי שמגיע מתחום פיתוח האתרים והווב.

הכירו את האפליקציות ההיברידיות

החדשות הטובות הן שקיימת גם דרך שלישית, וכאן אנחנו מגיעים לאפליקציות היברידיות שהן למעשה ייצור כלאיים הלוקח את הטוב ביותר משני העולמות. למעשה, מדובר באפליקציית Native (או Base כפי שנוהגים לקרוא לה בהקשר הזה) שיוצרת גשר ישיר עם הדפדפן באמצעות ממשק משותף כמו למשל Javascript. באופן זה אפשר לנצל את הגמישות של דפדפנים מודרניים מצד אחד ואת היכולות המתקדמות של אפליקציות Native  מצד שני. ישנה אף אפשרות להכיל מספר מופעים (Instance) של אותו הדפדפן בתוך הדפדפן.

החיבור עצמו מתבצע מבחינה טכנית דרך סביבות פיתוח שונות המגשרות בין שני העולמות. הידועה ביותר מביניהן היא PhoneGap המשמשת גם לכתיבה של אפליקציות HTML 5 טהורות, אך בשוק קיימות מספר סביבות נוספות כמו למשל jQueryMobile שהיא המרה של ספריית Javascript פופולארית ומרובת אפקטים גראפיים מעולם הווב הקלאסי למחשבי Desktop.

האם יש חסרונות לפיתוח אפליקציות Hybrid?

למרבה הצער שום פיתרון אינו מושלם, ולפיתוח אפליקציות Hybrid יש מספר חסרונות משמעותיים. בראש ובראשונה, ככל שהחלק הטבעי של התוכנה הוא דומיננטי יותר, כך קשה יותר להמיר אותה מאנדרואיד ל - iOS או Windows Phone מכיוון שכלי הפיתוח הפנימיים של כל פלטפורמה שונים אלו מאלו. כמו כן, האופטימיזציה לווב עדיין אינה אופטימאלית כאשר משווים את האפליקציות ההיברידיות לאתר המותאם למובייל. לבסוף, גוגל ואפל נוטות להעדיף אפליקציות Native המותאמות במיוחד למכשירים שלהן ובעיקר אם יש להן בלעדיות, כך שהאטרקטיביות של אפליקציות ה - Native מבחינת המיקום והדירוג בחנויות האפליקציות היא פחותה (כלומר, לא סביר שאפליקציה כזו תזכה לבחירת העורכים, אלא אם כן היא ממש מהפכנית). 

 

קרא עוד על: 
אפליקציות Native
אפליקציות HTML5
אפלקציות Phonegap
 

המוצרים שלנו

 • פתרונות Point of Sale למג'נטו.
 • התממשקות חנויות ל SAP.
 • התממשקות חנויות לפריוריטי.
 • פתרון 360 ל Omni-Channel.
 • פתרונות סליקה לכלל החברות.
 • פתרונות שילוח והפצה מתקדמים.
 • ייבוא מוצרים אוטומטי מכל מערכת.
 • פתרון PIM מתקדם.
 • פתרון Market Place מתקדם.
 • מערכת CRM מתקדמת ל Magento.
 • התממשקות חנויות לכל הקופות.
 • מערכת CMS מתקדמת ל Magento.
 • נגישות אתרים וחנויות.

השאר פרטים לקבלת מידע נוסף

 

3 סיבות לעבוד איתנו

אנחנו מבינים שכלקוח הפרויקט שלך חשוב ואין מקום לטעויות, לכן תמיד נהיה שותפים מלאים בתהליך ונלווה אותך בהתלבטויות ובקבלת ההחלטות.
אנחנו נושמים קוד ולכן תמיד מתעדכנים בטרנדים בעולם הפיתוח, לומדים טכנולוגיה חדשה ומציבים רף גבוה של פיתוח בסטנדרטים הגבוהים.
ברור לנו שכיום זמני טעינה ואבטחת הפרויקט הם חלק מהדברים החשובים ביותר בפרויקט, לכן גם כספקים חשוב לנו שהפרוייקטים שלנו יהיו במקום הנכון. אנו מציעים בדיקות אבטחה וחדירות לכל הפרויקטים שלנו כחלק בלתי נפרד מהתהליך, כדי שכולנו נוכל לישון קצת יותר טוב.

הוסיפו אותנו ברשתות החברתיות

הלקוחות שלנו

שטראוס
טוקפון - ספק הסלולר של פלאפון והוט מועדון לקוחות
עושים שוק
להקת היהודים
פיגמנט - חברת פרסום
שטראוס מים
Talk n' Save
פתרון Captcha לאתרים
isc international sports clothing
י.ח דמרי
מטרו מוטור
Posh Consulting
TCM - ייעוץ
יעד פירזול
ארנב אנרגיה